Forumux Forumları™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumux Forumları™

Forumux Forumları

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

||--Hülya Avşar: Popoma Bakmayın--||

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

||--Hülya Avşar: Popoma Bakmayın--|| Empty
MesajKonu: ||--Hülya Avşar: Popoma Bakmayın--||   ||--Hülya Avşar: Popoma Bakmayın--|| Icon_minitimePtsi Mayıs 19, 2008 4:15 pm

Tenis Eskrim Dağcılık Spor Kulübü (TED) tarafından beşincisi düzenlenen Amerikan Hastanesi - Hülya Avşar Veteran Tenis Turnuvası'nda Hülya Avşar dün (cuma) oynadığı yarı final maçında rakibi Ceylin Adabük'ü 6/2 7/5 yenerek finale çıktı. Avşar, çift bayanlarda da rakiplerini yenerek finale yükseldi.

YIRTIK ETEK SIRTTA MESAJ
Avşar'ın maç sırasında giydiği kıyafet, oldukça ilginçti. Avşar, sırtında 'Popoma bakmaa Smile' yazan beyaz bir t-shirt giymişti. Avşar eteğinin de, arka cebinin olduğu bölümü yırtıktı. Hülya Avşar, bugün Saat 14.00'te Çift Bayanlar Final Maçı için korta çıkacak. Tek Bayanlar Finalini ise 26 Mart Pazar günü saat 12.00'de yapacak.

Genç kız gibi süzülmem hemen sokulurum
Öte yandan TED'de düzenlenen turnuvada sahaya çıkan Hülay Avşar ilginç açıklamalar yaptı: 'Etrafımda bir süre bekar erkek var ama hala beni evli zannediyorlar. Kimse benimle ilgilenmiyor. Ama ilginen ya da benim hoşuma giden birisini görürsem hiç çekinmem sokulurum. Öyle genç kız gibi süzülmem hemen yanaşırım...' Bugüne kadar hiç mutevazı davranmadığını söyleyen Avşar, 'Bir gün gelecek heykelimi dikeceksiniz. Şimdi dalga geçiriyorum zannediyorsunuz. Başarılı olamadığım konu yok' dedi.

ÖZEL TURNUVA
TESYEV ve Bedensel Engelliler Spor Federasyonu katkılarıyla 'Engel Tanımayanlar' adı altında yapılan Turnuvanın Tekerlekli Sandalye Kategorisinde ise Kemal Oker, ismail Öztürk'ü 6/3 6/3 Hüseyin Neşer, Mehmet Laçin'i 6/3 7/5 ismail Cantürk, Serkan Çelik'i 7/5 3/6 6/3 ibrahim Batmaz, Ömer ibrahim'i 6/1 6/3 yendi. Engelliler, 25 Mart, Cumartesi günü de saat 09:00, 10:30, 16:00 ve 17:30'da korta çıkacaklar.
https://forumex.1forum.biz

||--Hülya Avşar: Popoma Bakmayın--||
1 sayfadaki 1 sayfası